yapısat

Kurumsal

Hakkımızda

Bizler, sektörde ve bölgede 11 yıllık tecrübemiz ile; her biri kendi alanında uzman, mimar, inşaat mühendisi, reklamcı, avukat, müşteri temsilcisi, danışmanı, bilgi-işlem sorumluları ve yazılımcılardan oluşan, başarılı, tecrübeli, motivasyonu ve iş disiplini yüksek, Türkiye´nin en iyi satış ekibiyiz. İstanbul´da, özellikle de Beylikdüzü - Esenyurt bölgesinde on binlerce müşteriyle görüşüp beklentilerini iyi anaiz ettik, bu beklentilere uygun projeler geliştirip binlerce konut sattık.

Hızlı bir satış ve yüksek getiriler sağlayarak hem konut alan müşterilerimize hem de müteahhit firmalara kazandırdık.Geliştirdiğimiz özel yazılımlarla satış başarımızı raporladık, dilerseniz cep telefonunuzdan bile kontrol edebileceğiniz hale getirdik. Zamana ve mekana bağlı satış kavramını biraz değiştirdik, online satış sistemleri kurarak yurt dışında da satış imkanı sağladık. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için durmadan çalıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz…

Misyonumuz

Harcanılan her kuruşun müşteri için de müteahhit için de kıymetini iyi biliyoruz, hem yatırımcıya hem de yükleniciye en çok kazandıracak doğru projeleri üretiyoruz, doğru fiyatlandırıyoruz, doğru kampanyalarla satıyoruz ve teslime kadar müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Vizyonumuz

Sahip olduğu geniş bilgi, tecrübe ve müşteri ağını kullanıp satış ve pazarlama organizasyonlarını sürekli geliştirerek, 2020 yılına kadar Türkiye’nin büyük, Avrupa’nın önde gelen gayrimenkul geliştirme ve pazarlama şirketi haline gelmek.